RT2010BKD0739KL
MFR.Part #
RT2010BKD0739KL
JLCPCB Part #
C876569
Description
-55℃~+125℃ 39kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS