RT2010BKD07182KL
MFR.Part #
RT2010BKD07182KL
JLCPCB Part #
C6669258
Description
-55℃~+125℃ 182kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS