RT2010BKD0710RL
MFR.Part #
RT2010BKD0710RL
JLCPCB Part #
C3941734
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 200V 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS