RT2010BKD0710KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT2010BKD0710KL
JLCPCB Part #
C876536
Package
2010
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS