RT1210WRD0761K9L
MFR.Part #
RT1210WRD0761K9L
JLCPCB Part #
C4318794
Description
-55℃~+125℃ 250mW 61.9kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS