RT1210WRD07523KL
MFR.Part #
RT1210WRD07523KL
JLCPCB Part #
C4119784
Description
-55℃~+125℃ 250mW 523kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS