RT1210WRD0751KL
MFR.Part #
RT1210WRD0751KL
JLCPCB Part #
C4119885
Description
-55℃~+125℃ 250mW 51kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS