RT1210WRD074K3L
MFR.Part #
RT1210WRD074K3L
JLCPCB Part #
C4327200
Description
-55℃~+125℃ 250mW 4.3kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS