RT1210WRD0741R2L
MFR.Part #
RT1210WRD0741R2L
JLCPCB Part #
C4020344
Description
-55℃~+125℃ 250mW 41.2Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS