RT1210WRD073K16L
MFR.Part #
RT1210WRD073K16L
JLCPCB Part #
C4352396
Description
-55℃~+125℃ 250mW 3.16kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS