RT1210WRD073K09L
MFR.Part #
RT1210WRD073K09L
JLCPCB Part #
C4298773
Description
-55℃~+125℃ 250mW 3.09kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS