RT1210WRD07316RL
MFR.Part #
RT1210WRD07316RL
JLCPCB Part #
C4340422
Description
-55℃~+125℃ 250mW 316Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS