RT1210WRD072K87L
MFR.Part #
RT1210WRD072K87L
JLCPCB Part #
C3999840
Description
-55℃~+125℃ 2.87kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS