RT1210WRD0723R2L
MFR.Part #
RT1210WRD0723R2L
JLCPCB Part #
C4146771
Description
-55℃~+125℃ 23.2Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS