RT1210WRD07210KL
MFR.Part #
RT1210WRD07210KL
JLCPCB Part #
C4261928
Description
-55℃~+125℃ 210kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS