RT1210WRD07200KL
MFR.Part #
RT1210WRD07200KL
JLCPCB Part #
C4225940
Description
-55℃~+125℃ 200kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS