RT1210WRD071K82L
MFR.Part #
RT1210WRD071K82L
JLCPCB Part #
C4228870
Description
-55℃~+125℃ 1.82kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS