RT1210WRD071K1L
MFR.Part #
RT1210WRD071K1L
JLCPCB Part #
C4008274
Description
-55℃~+125℃ 1.1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS