RT1210WRD071K05L
MFR.Part #
RT1210WRD071K05L
JLCPCB Part #
C4207250
Description
-55℃~+125℃ 1.05kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS