RT1210WRD0715K8L
MFR.Part #
RT1210WRD0715K8L
JLCPCB Part #
C4210747
Description
-55℃~+125℃ 15.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS