RT1210WRD0712R7L
MFR.Part #
RT1210WRD0712R7L
JLCPCB Part #
C3946889
Description
-55℃~+125℃ 12.7Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS