RT1210WRD07113KL
MFR.Part #
RT1210WRD07113KL
JLCPCB Part #
C4241197
Description
-55℃~+125℃ 113kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS