RT1210WRD0710R2L
MFR.Part #
RT1210WRD0710R2L
JLCPCB Part #
C4107614
Description
-55℃~+125℃ 10.2Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS