RT1210WRD0710K7L
MFR.Part #
RT1210WRD0710K7L
JLCPCB Part #
C4237667
Description
-55℃~+125℃ 10.7kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS