RT1210WRB07909RL
MFR.Part #
RT1210WRB07909RL
JLCPCB Part #
C4065014
Description
-55℃~+125℃ 250mW 909Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS