RT1210WRB078K66L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1210WRB078K66L
JLCPCB Part #
C4011723
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 250mW 8.66kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS