RT1210WRB078K45L
MFR.Part #
RT1210WRB078K45L
JLCPCB Part #
C4001573
Description
-55℃~+125℃ 250mW 8.45kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS