RT1210WRB0773K2L
MFR.Part #
RT1210WRB0773K2L
JLCPCB Part #
C4320628
Description
-55℃~+125℃ 250mW 73.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS