RT1210WRB076K49L
MFR.Part #
RT1210WRB076K49L
JLCPCB Part #
C4229453
Description
-55℃~+125℃ 250mW 6.49kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS