RT1210WRB07649RL
MFR.Part #
RT1210WRB07649RL
JLCPCB Part #
C4093600
Description
-55℃~+125℃ 250mW 649Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS