RT1210WRB074K87L
MFR.Part #
RT1210WRB074K87L
JLCPCB Part #
C4205811
Description
-55℃~+125℃ 250mW 4.87kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS