RT1210WRB074K22L
MFR.Part #
RT1210WRB074K22L
JLCPCB Part #
C4039291
Description
-55℃~+125℃ 250mW 4.22kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS