RT1210WRB074K12L
MFR.Part #
RT1210WRB074K12L
JLCPCB Part #
C4352287
Description
-55℃~+125℃ 250mW 4.12kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS