RT1210WRB07442RL
MFR.Part #
RT1210WRB07442RL
JLCPCB Part #
C4277982
Description
-55℃~+125℃ 250mW 442Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS