RT1210WRB0742K2L
MFR.Part #
RT1210WRB0742K2L
JLCPCB Part #
C4054755
Description
-55℃~+125℃ 250mW 42.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS