RT1210WRB07412RL
MFR.Part #
RT1210WRB07412RL
JLCPCB Part #
C3936177
Description
-55℃~+125℃ 250mW 412Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS