RT1210WRB073K83L
MFR.Part #
RT1210WRB073K83L
JLCPCB Part #
C4239515
Description
-55℃~+125℃ 250mW 3.83kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS