RT1210WRB07340RL
MFR.Part #
RT1210WRB07340RL
JLCPCB Part #
C3925583
Description
-55℃~+125℃ 250mW 340Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS