RT1210WRB0731K6L
MFR.Part #
RT1210WRB0731K6L
JLCPCB Part #
C4281765
Description
-55℃~+125℃ 250mW 31.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS