RT1210WRB072K37L
MFR.Part #
RT1210WRB072K37L
JLCPCB Part #
C4209113
Description
-55℃~+125℃ 2.37kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS