RT1210WRB072K32L
MFR.Part #
RT1210WRB072K32L
JLCPCB Part #
C4063410
Description
-55℃~+125℃ 2.32kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS