RT1210WRB07267RL
MFR.Part #
RT1210WRB07267RL
JLCPCB Part #
C4288095
Description
-55℃~+125℃ 250mW 267Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS