RT1210WRB07221RL
MFR.Part #
RT1210WRB07221RL
JLCPCB Part #
C4286103
Description
-55℃~+125℃ 221Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS