RT1210WRB07200RL
MFR.Part #
RT1210WRB07200RL
JLCPCB Part #
C4079161
Description
-55℃~+125℃ 200Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS