RT1210WRB071K43L
MFR.Part #
RT1210WRB071K43L
JLCPCB Part #
C4186923
Description
-55℃~+125℃ 1.43kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS