RT1210WRB071K15L
MFR.Part #
RT1210WRB071K15L
JLCPCB Part #
C3920486
Description
-55℃~+125℃ 1.15kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS