RT1210WRB071K05L
MFR.Part #
RT1210WRB071K05L
JLCPCB Part #
C4124245
Description
-55℃~+125℃ 1.05kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS