RT1210WRB07187RL
MFR.Part #
RT1210WRB07187RL
JLCPCB Part #
C4299942
Description
-55℃~+125℃ 187Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS