RT1210WRB0716K9L
MFR.Part #
RT1210WRB0716K9L
JLCPCB Part #
C4137898
Description
-55℃~+125℃ 16.9kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS