RT1210WRB0712KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1210WRB0712KL
JLCPCB Part #
C4191528
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 12kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS